„Jesteśmy zespołem profesjonalistów specjalizujących się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania, stron internetowych i UX. Głęboko wierzymy w potencjał internetu i jesteśmy gotowi aby z pasją i zaangażowaniem wznieść twój biznes na wyżyny jego możliwości!”

Maciej Migas  CEO, VE Interactive Agency 

Czytaj więcej

„Najlepszym odzwierciedleniem naszych umiejętności jest nasze portfolio, dlatego poniżej zamieszczamy wybrane przez nas realizacje. Usiądź wygodnie i poświęć chwilę, aby obejrzeć nasze najciekawsze projekty.”

Throne River Music

2 listopada 2016

Just Singles

2 listopada 2016

White Label Dating

19 maja 2016

Local Life Agents

19 maja 2016

Agentur Nikolic

19 maja 2016

Kronum

19 maja 2016

Abra Meble

2 października 2015

Pomoc dla Katarzyny Gärtner

6 września 2015

American Love

20 sierpnia 2015

Prelude Group

20 sierpnia 2015

miii

20 sierpnia 2015

Charakterystyka naszych projektów

Wszystkie nasze projekty wykonywane są z wielką starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny charakter, ale to co je łączy to

Responsywność

Wszystkie nasze projekty działają perfekcyjnie na każdym urządzeniu mobilnym jak tablet czy telefon.

Świeży wygląd

Podczas tworzenia naszych projektów zawsze wykorzystujemy najnowsze trendy w designie.

Pełna konfigurowalność

Każdy projekt jest zupełnie wyjątkowy i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Tworzone z miłością

Wszystkie nasze projekty zostały stworzone z miłości do najnowszych technologi internetowych.

My w słowach i liczbach

W ciągu 5 lat dostarczyliśmy łącznie ponad 100 stron internetowych i dedykowanych aplikacji dla klientów z wielu różnych branż jak moda, architektura, gastronomia czy rozrywka.

Doświadczenie zdobywaliśmy pracując zarówno na rynku krajowym, jak i pracując z klientami zagranicznymi. Jesteśmy drużyną specjalistów, która w swoich projektach kładzie ogromny nacisk na silne odczucia wizualne odbiorców, stostując przy tym najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie dostępne na rynku.

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

100
Zadowolonych Klientów
999
Pomysłów Na Minutę
120
Zakończonych Projektów
5
Lat Doświadczenia

"Zdecydowanie najlepszy zespół z jakim kiedykolwiek pracowałem. Zrozumieli dokładnie w 100% o co mi chodziło i stworzyli to! Gorąco polecam!"

− Bartosz Bochyński, FUTUMATA

"Praca z Waszym zespołem to była dla mnie wielka frajda. Wszyscy byli bardzo pomocni, odpowiadali na każde moje pytanie i pomagali mi podejmować kluczowe decyzje. Projekt zakończył się lepiej niż mogłam się tego spodziewać!"

− Karolina Stejuk-Augustynowicz, STEJUK

"Zastanawiam się dlaczego nie skontaktowałam się z Wami wcześniej. Maciej ogromny talent do tego co robicie i pomogliście mi stworzyć dokładnie to czego oczekiwałam. To po prostu niesamowite!"

− Kamila Ambroszczyk, Taste Of My Kitchen

"Jestem pod ogromnym wrażeniem jak sprawnie przebiegła nasza współpraca i jak świetny rezultat końcowy udało nam się uzykać."

− Michał Pawlak, Alfa Laser Game

"Świetna robota! Jesteście naprawdę wspaniali w tym co robicie. W przyszłości na pewno skorzystam ponownie z Waszych usług!"

− Aleksandra Cegielska, ELEVENTEN

Design

Oferujemy usługę opracowania szaty graficznej strony internetowej wraz z jej pocięciem i utworzeniem poprawnego szablonu strony internetowej (kod HTML5/CSS).

Strona WWW

Tworzymy profesjonalne, responsywne strony internetowe, które wyróżniają się unikalną szatą graficzną. Wszystkie wykonane zgodnie z obowiązującymi trendami przy użyciu najnowszych technologii.

Sklep

Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe. Nasze rozwiązania są intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu pozwalają na proste zarządzanie produktami oraz całą sprzedażą

Gra

Tworzymy gry internetowe, które skutecznie wypromują każdy biznes, produkt czy usługę. Dzięki reklamie w formie gry dotrzesz do szerokiego grona odbiorców (klientów), którzy poprzez grę poznają Twoją ofertę.

Dedykowane oprogramowanie

Tworzymy aplikacje internetowe szyte na miarę, które są w 100% dostosowane do twoich potrzeb i wymagań. Dzięki temu otrzymujesz oprogramowanie idealne dla Ciebie.

Aktualizacje i wsparcie

Oferujemy aktualizacje – zmiany w zawartości twojej strony www, odświeżanie – zmiany programistyczne i graficzne mające na celu nadanie świeżości twojej stronie, naprawy – jeżeli na twojej stronie coś nie działa – naprawimy to

Masz dla nas zlecenie do wykonania?

Skontaktuj się z nami :)!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości